Nechajte sa obslúžiť profesinálmi

Začínate podnikať? Potrebujete založiť spoločnosť s.r.o.? Alebo už podnikáte a potrebujete vykonať zmenu vo vašej firme? Potrebujete poradiť, niečo vylepšiť?

Nechajte to na nás a pritom ušetrite! Máme najnižšie ceny na trhu!

HomeZaloženie spoločnosti

Založenie spoločnosti na kľúč

Ponúkame Vám založenie spoločnosti za nižšiu cenu, ako keby ste ju zakladali sami. Dôvod? Platíme znížený poplatok nakoľko podávame všetky návrhy elektronickou cestou. Taktiež pri elektronickom podaní nie je potrebné vyhotoviť notársky overené fotokópie každého zakladateľského dokumentu v dvoch vyhotoveniach.

Zabezpečíme Vám komplexný servis a profesionálne služby pri založení spoločnosti s ručením obmedzeným v súlade s platnými právnymi predpismi.

Dňa 1. januára 2016 nadobúda účinnosť novela Obchodného zákonníka, ktorou sa platenie základného imania vracia do stavu, v akom bol pred decembrom 2013. Od januára 2016 stačí pri založení s.r.o. iba písomné vyhlásenie správcu vkladu o tom, že základné imanie 5000 eur bolo splatené v hotovosti k rukám správcu vkladu. Teda nie je potrebné otvárať nový účet v banke, vkladať na bankový účet 5000 eur, ani vyžiadať z banky výpis z účtu.

Zabezpečíme pre Vás:

  • komplexné odborné poradenstvo
  • konzultácie ohľadom predmetov podnikania
  • vypracovanie dokumentov k založeniu spoločnosti
  • príprava formulárov pre ohlásenie živnosti na príslušnom obvodnom úrade, vybavenie osvedčení o živnostenskom oprávnení a jeho následné prevzatie
  • príprava návrhu na zápis s.r.o. do obchodného registra, prevzatie výpisu Vašej spoločnosti z obchodného registra
  • registrácia pre daň z príjmov právnických osôb na príslušnom daňovom úrade

Celý proces založenia spoločnosti trvá zvyčajne 10-14 pracovných dní.

Založením spoločnosti s.r.o. sa rozumie vypracovanie všetkých potrebných dokumentov k založeniu spoločnosti, konzultácie ohľadom predmetov podnikania, vybavenie živnostenských listov, zápis spoločnosti do obchodného registra a registrácia spoločnosti na daňovom úrade k plateniu dani z príjmu.
V našich cenách za založenie s.r.o. je zahrnutý aj poplatok za zápis spoločnosti do obchodného registra, ktorý je pri klasickom podaní 331,5€. Keďže návrhy podávame elektronicky, platíme znížený poplatok.

V cene je zahrnuté vydanie voľných živnostenských oprávnení. V cene nie sú zahrnuté poplatky za vydanie viazaných živnotí (7,50 Eur pri elektronickom podaní), ani poplatky za overenie dokumentov (na matrike 1,50 Eur za podpis, u notára je mierne vyššia cena). 

Kontakt

Tel.: 0903/404 387

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Kompletné založenie s.r.o.

Vypracujeme dokumentáciu, vybavíme živnostenské oprávnenia a zaregistrujeme spoločnosť do Obchodného registra.

Cena znížená zo 279 EUR na 249 EUR

Viac info

Likvidácia spoločnosti

Chcete sa vyhnúť plateniu daňovej licencie - vstúpte do likvidácie

Viac info

s.r.o. s históriou

Predaj starších spoločností s účtovnou históriou už od 499 Eur.

Viac info