Nechajte sa obslúžiť profesinálmi

Začínate podnikať? Potrebujete založiť spoločnosť s.r.o.? Alebo už podnikáte a potrebujete vykonať zmenu vo vašej firme? Potrebujete poradiť, niečo vylepšiť?

Nechajte to na nás a pritom ušetrite! Máme najnižšie ceny na trhu!

HomeKompletné založenie s.r.o.

Kompletné založenie spoločnosti s ručením obmedzeným

V prípade objednania kompletného založenia s.r.o., vybavíme všetky náležitosti potrebné pre založenie spoločnosti za Vás. Navštívime vo Vašom mene aj Živnostenský register, zaregistrujeme spoločnosť do Obchodného registra a vybavíme registráciu spoločnosti na Daňovom úrade k plateniu dani z príjmu.

Dňa 1. januára 2016 nadobúda účinnosť novela Obchodného zákonníka, ktorou sa platenie základného imania vracia do stavu, v akom bol pred decembrom 2013. Od januára 2016 stačí pri založení s.r.o. iba písomné vyhlásenie správcu vkladu o tom, že základné imanie 5000 eur bolo splatené v hotovosti k rukám správcu vkladu. Teda nie je potrebné otvárať nový účet v banke, vkladať na bankový účet 5000 eur, ani vyžiadať z banky výpis z účtu.

Zabezpečíme pre Vás:

  • zanalyzujeme Vaše potreby a odporučíme Vám najvhodnejšiu formu založenia s.r.o., predmety podnikania atď.
  • vypracujeme všetky potrebné dokumenty pre založenie spoločnosti
  • navštívime vo Vašom mene živnostenský úrad a po vydaní preberieme živnostenské listy
  • pripravíme a podáme návrh na zápis spoločnosti do obchodného registra a následne preberieme výpis z Obchodného registra
  • zaregistrujeme Vašu spoločnosť na daňovom úrade k plateniu dane z príjmu
  • odovzdáme Vám všetky dokumenty a môžete začať podnikať

Celý proces založenia spoločnosti trvá zvyčajne 10-14 pracovných dní.

Založením spoločnosti s.r.o. sa rozumie vypracovanie všetkých potrebných dokumentov k založeniu spoločnosti, konzultácie ohľadom predmetov podnikania, vybavenie živnostenských listov, zápis spoločnosti do obchodného registra a registrácia spoločnosti na daňovom úrade k plateniu dani z príjmu.
V našej cene za založenie s.r.o. je zahrnutý aj poplatok za zápis spoločnosti do obchodného registra, ktorý je pri klasickom podaní 331,5€. Keďže návrhy podávame elektronicky, platíme znížený poplatok.

V cene je zahrnuté vydanie voľných živnostenských oprávnení. V cene nie sú zahrnuté poplatky za vydanie viazaných živnotí (7,50 Eur pri elektronickom podaní), ani poplatky za overenie dokumentov (na matrike 1,50 Eur za podpis, u notára je mierne vyššia cena).

Cena za kompletné založenie s.r.o. je znížená zo 279 EUR na novú cenu 249 EUR.

Kontakt

Tel.: 0903/404 387

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Kompletné založenie s.r.o.

Vypracujeme dokumentáciu, vybavíme živnostenské oprávnenia a zaregistrujeme spoločnosť do Obchodného registra.

Cena znížená zo 279 EUR na 249 EUR

Viac info

Likvidácia spoločnosti

Chcete sa vyhnúť plateniu daňovej licencie - vstúpte do likvidácie

Viac info

s.r.o. s históriou

Predaj starších spoločností s účtovnou históriou už od 499 Eur.

Viac info