Nechajte sa obslúžiť profesinálmi

Začínate podnikať? Potrebujete založiť spoločnosť s.r.o.? Alebo už podnikáte a potrebujete vykonať zmenu vo vašej firme? Potrebujete poradiť, niečo vylepšiť?

Nechajte to na nás a pritom ušetrite! Máme najnižšie ceny na trhu!

HomeKontakt

AL-SA s.r.o.

Kontakty

Adresa:

Fibichova 9

Košice

04001

Slovenská republika

Odoslať e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Telefónne číslo: 0903/404 387

http://www.eserocky.sk

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie:

AL-SA s.r.o.

Fibichova 9
04001 Košice

IČO: 46 361 928
DIČ: 2023346523

Zapísané v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I,
vložka číslo: 28451/V

Nie sme platcami DPH

Kontakt

Tel.: 0903/404 387

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Kompletné založenie s.r.o.

Vypracujeme dokumentáciu, vybavíme živnostenské oprávnenia a zaregistrujeme spoločnosť do Obchodného registra.

Cena znížená zo 279 EUR na 249 EUR

Viac info

Likvidácia spoločnosti

Chcete sa vyhnúť plateniu daňovej licencie - vstúpte do likvidácie

Viac info

s.r.o. s históriou

Predaj starších spoločností s účtovnou históriou už od 499 Eur.

Viac info

Ako prebieha založenie spoločnosti

  1. Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás telefonicky, mailom alebo cez formulár umiestnený na našej web stránke.
  2. Následne zašleme mailom formulár, v ktorom je potrebné vyplniť údaje potrebné pre vypracovanie dokumentov. Súčasne zasielame aj zoznamy predmetov podnikania- živnosti voľné, viazané a remeselné. 
  3. Po vyplnení formuláru, vypracujeme do 24 hodín všetky dokumenty, ktoré budú tvoriť prílohy k samotnému návrhu na zápis do obchodného registra. Dokumenty zasielame poštou alebo mailom, poprípade odovzdáme osobne (v Košiciach).
  4. Podľa sprievodného listu, ktorý zasielame spolu s dokumentmi podpíšete a overíte podpisy na listinách na matrike (alebo u notára)  a zašlete na našu adresu : AL-SA s.r.o., Americká trieda 1, 040 13 Košice.
  5. Po obdržaní dokumentov podáme elektronicky na živnostenský úrad ohlásenie živností. Osvedčenie o živnostenskom oprávnení vydá živnostenský úrad do 5 pracovných dní.
  6. Následne podáme návrh na zápis spoločnosti do obchodného registra. Cca do 3 dní je vec pridelená sudcovi alebo vyššiemu súdnemu úradníkovi. Ten má lehotu 5 pracovných dní na rozhodnutie vo veci.
  7. Akonáhle nám súd zašle všetky dokumenty, preposielame ich klientovi spolu so všetkými podkladmi – nezostáva u nás žiaden dokument v papierovej podobe.
  8. Ak máte záujem o ďalšie služby, ako napríklad zaregistrovanie spoločnosti za platiteľa DPH, vedenie účtovníctva, vedenie ostatnej účtovnej a daňovej agendy alebo tvorbu webovej prezentácie, poskytneme Vám ich za cenovo výhodných podmienok.

O všetkých krokoch Vás budeme informovať mailom alebo telefonicky.