Nechajte sa obslúžiť profesinálmi

Začínate podnikať? Potrebujete založiť spoločnosť s.r.o.? Alebo už podnikáte a potrebujete vykonať zmenu vo vašej firme? Potrebujete poradiť, niečo vylepšiť?

Nechajte to na nás a pritom ušetrite! Máme najnižšie ceny na trhu!

HomeO nás

O nás

Portál eserocky.sk prevádzkuje spoločnosť AL-SA s.r.o. ktorá vznikla v roku 2011. 

Našim prvoradým cieľom je poskytovať kvalitné a profesionálne služby v oblasti zakladania spoločností s ručením obmedzeným, vykonanie zmien v obchodných spoločnostiach, vedenia účtovníctva, korporátnej identity  a to za najvýhodnejšie ceny na trhu. Snažíme sa profitovať zo spokojnosti zákazníka, máme dlhoročné skúsenosti v každej oblasti nášho podnikania a dopredu nás ženie dobrý pocit z dobre vykonanej práce pričom sa každý deň v niečom zdokonaliť, aby to čo bolo najlepšie sa stalo výnimočným.

Spoločnosť AL-SA s.r.o. neposkytuje právne, daňové ani iné poradenstvo. Naša spoločnosť neposkytuje právne služby podľa zákona 586/2003 Zb. o advokácii v znení neskorších predpisov. V prípade, že naši klienti vyžadujú právne služby, spolupracujeme s osobami oprávnenými poskytovať takéto služby. 

Kontakt

Tel.: 0903/404 387

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Kompletné založenie s.r.o.

Vypracujeme dokumentáciu, vybavíme živnostenské oprávnenia a zaregistrujeme spoločnosť do Obchodného registra.

Cena znížená zo 279 EUR na 249 EUR

Viac info

Likvidácia spoločnosti

Chcete sa vyhnúť plateniu daňovej licencie - vstúpte do likvidácie

Viac info

s.r.o. s históriou

Predaj starších spoločností s účtovnou históriou už od 499 Eur.

Viac info