Nechajte sa obslúžiť profesinálmi

Začínate podnikať? Potrebujete založiť spoločnosť s.r.o.? Alebo už podnikáte a potrebujete vykonať zmenu vo vašej firme? Potrebujete poradiť, niečo vylepšiť?

Nechajte to na nás a pritom ušetrite! Máme najnižšie ceny na trhu!

HomeInformácieDopravcovia

Dopravcovia

Nový zákon č. 56/2012 Z. z. o cestnej doprave priniesol pre dopravcov novú povinnosť a to zapísať sa do Obchodného registra Slovenskej republiky s predmetom činnosti podľa obsahu povolenia alebo licencie Spoločenstva. Táto zmena platí pre všetky osoby podnikajúce v cestnej doprave nad 3,5 tony – osobnej, nákladnej, vnútroštátnej i medzinárodnej a to s platnosťou od 1.3.2012. Z uvedenej zmeny zákona vyplýva, že aj dopravcovia fyzické osoby – SZČO, sa podľa nového zákona o cestnej doprave musia povinne zapísať do obchodného registra ako fyzická osoba - podnikateľ.

Dopravcovia zapísaní v obchodnom registri budú povinní účtovať v sústave podvojného účtovníctva od nasledujúceho kalendárneho roka.

Živnostenské koncesie na vykonávanie dopravy získané do 30. 06.2010 strácajú platnosť najneskôr 3.12.2013

Povolenia, dopravné licencie a iné rozhodnutia a osvedčenia vydané podľa doterajších predpisov zostávajú v platnosti do vyznačeného dňa ich platnosti; ak nemajú vyznačenú platnosť, platia do 4. 12.2015.

Kontakt

Tel.: 0903/404 387

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Kompletné založenie s.r.o.

Vypracujeme dokumentáciu, vybavíme živnostenské oprávnenia a zaregistrujeme spoločnosť do Obchodného registra.

Cena znížená zo 279 EUR na 249 EUR

Viac info

Likvidácia spoločnosti

Chcete sa vyhnúť plateniu daňovej licencie - vstúpte do likvidácie

Viac info

s.r.o. s históriou

Predaj starších spoločností s účtovnou históriou už od 499 Eur.

Viac info