Nechajte sa obslúžiť profesinálmi

Začínate podnikať? Potrebujete založiť spoločnosť s.r.o.? Alebo už podnikáte a potrebujete vykonať zmenu vo vašej firme? Potrebujete poradiť, niečo vylepšiť?

Nechajte to na nás a pritom ušetrite! Máme najnižšie ceny na trhu!

HomeInformácie

Otázky a odpovede

Otázka:

Podnikám ako živnostník, môžem použiť živnostenské oprávnenia ktoré už mám pridelené?

Odpoveď:

Živnostenské oprávnenia na FO nie je možné použiť, nakoľko sú vedené na IČO fyzickej osoby. Pri zakladaní s.r.o. vzniká nový právny subjekt- právnická osoba  a teda žiadna „transformácia“ SZČO na s.r.o. možná nie je. 

Otázka:

Chcem mať sídlo na adrese svojho trvalého pobytu. Je problém, ak mám na byt/dom (nehnuteľnosť)  záložné právo v prospech hypotekárnej banky, alebo je na nehnuteľnosť vedená exekúcia?

Odpoveď:

Nie, pri zápise spoločnosti sa posudzuje iba vlastnícke právo k nehnuteľnosti.

Otázka:

Pri založení spoločnosti cez Vašu firmu aké dokumenty Vám musím zaslať?

Odpoveď:

Pri objednaní kompletného založenia spoločnosti Vám všetky dokumenty vypracujeme my a zašleme spolu so sprievodným listom, v ktorom je popísané, ktoré dokumenty a ako je potrebné podpísať. Jediné, čo musíte zabezpečiť, sú podpisy na dokumentoch .

V prípade, ak ste daňovým subjektom, t.j. máte pridelené DIČ (najmä v prípade SZČO ), potrebujete si vyžiadať u správcu dane súhlas so založením spoločnosti.

Otázka:

Som podnikateľ – živnostník a potrebujem sa zapísať do obchodného registra ako fyzická osoba. Poskytujete aj takúto službu?

Odpoveď:

Áno, kontaktujte nás kvôli detailom.

Otázka:

Našiel som na internete firmu, ktorá poskytuje založenie firmy za oveľa nižšiu cenu, viete nám založiť spoločnosť v tejto sume?

Odpoveď:

Spoločnosti, ktoré ponúkajú nízke ceny, nemajú v konečnej sume zarátaný súdny poplatok vo výške 165,75 Eur a väčšinou Vám ani nedodajú potrebnú dokumentáciu. Keďže našou prioritou je spokojnosť zákazníka a k založeniu spoločnosti si neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky ani v prípade že sudca, resp. vyšší súdny úradník nájde nezrovnalosti v podaní, a my musíme podať námietky, nemôžeme Vám dať takúto podozrivo nízku cenu. V konečnom dôsledku Vás bude stáť založenie spoločnosti u konkurencie viac než u nás, hoci ponuka sa zdá byť lepšia. 

 

 

Kontakt

Tel.: 0903/404 387

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Kompletné založenie s.r.o.

Vypracujeme dokumentáciu, vybavíme živnostenské oprávnenia a zaregistrujeme spoločnosť do Obchodného registra.

Cena znížená zo 279 EUR na 249 EUR

Viac info

Likvidácia spoločnosti

Chcete sa vyhnúť plateniu daňovej licencie - vstúpte do likvidácie

Viac info

s.r.o. s históriou

Predaj starších spoločností s účtovnou históriou už od 499 Eur.

Viac info