Nechajte sa obslúžiť profesinálmi

Začínate podnikať? Potrebujete založiť spoločnosť s.r.o.? Alebo už podnikáte a potrebujete vykonať zmenu vo vašej firme? Potrebujete poradiť, niečo vylepšiť?

Nechajte to na nás a pritom ušetrite! Máme najnižšie ceny na trhu!

Home

Založenie s.r.o a zmeny v spoločnosti

za trvale zníženú cenu

Ak si Vašu novú spoločnosti založíte u nás, zaplatíte zníženú cenu 249 EUR z pôvodných 279 Eur - viac info.

Ak sa chcete sa vyhnúť plateniu daňovej licencie - vstúpte do likvidácie. Keď budete mať spoločnosť v likvidácii, platiť daňovú kicenciu nemusíte odo dňa vstupu spoločnosti do likvidácie. Ak by ste sa opäť rozhodli podnikať, môžete likvidáciu kedykoľvek ukončiť a na spoločnosť obnoviť podnikateľskú činnosť, teda nebudte musieť platiť za založenie novej s.r.o., takže šetríte dvakrát - viac info.

Nechcete splácať základné imanie vo výške minimálne 5000 Eur?

Dňa 1. januára 2016 nadobúda účinnosť novela Obchodného zákonníka, ktorou sa platenie základného imania vracia do stavu, v akom bol pred decembrom 2013. Od januára 2016 stačí pri založení s.r.o. iba písomné vyhlásenie správcu vkladu o tom, že základné imanie 5000 eur bolo splatené v hotovosti k rukám správcu vkladu. Teda nie je potrebné otvárať nový účet v banke, vkladať na bankový účet 5000 eur, ani vyžiadať z banky výpis z účtu.

Zabezpečíme pre Vás:

 • Založenie novej spoločnosti podľa Vašich požiadaviek
 • Príprava zakladateľských dokumentov
 • Vybavenie Osvedčenia o živnostenskom oprávnení
 • Zápis spoločnosti do Obchodného registra
 • Registrácia dane z príjmu (DIČ) a pridanej hodnoty (DPH)
 • Zmeny v spoločnosti
 • Vedenie jednoduchého a podvojného účtovnictva
 • Zabezpečenie domény a webhostingu
 • Prípravu internetovej prezentácie
 • Optimalizáciu www stránky pre prehliadače
 • Internetové reklamné kampane
 • Návrh a tlač vizitiek a reklamných materiálov
 • Ďalšie doplnkové služby podľa Vašich požiadaviek 

 

 

Kontakt

Tel.: 0903/404 387

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Kompletné založenie s.r.o.

Vypracujeme dokumentáciu, vybavíme živnostenské oprávnenia a zaregistrujeme spoločnosť do Obchodného registra.

Cena znížená zo 279 EUR na 249 EUR

Viac info

Likvidácia spoločnosti

Chcete sa vyhnúť plateniu daňovej licencie - vstúpte do likvidácie

Viac info

s.r.o. s históriou

Predaj starších spoločností s účtovnou históriou už od 499 Eur.

Viac info

Ako prebieha založenie spoločnosti

 1. Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás telefonicky, mailom alebo cez formulár umiestnený na našej web stránke.
 2. Následne zašleme mailom formulár, v ktorom je potrebné vyplniť údaje potrebné pre vypracovanie dokumentov. Súčasne zasielame aj zoznamy predmetov podnikania- živnosti voľné, viazané a remeselné. 
 3. Po vyplnení formuláru, vypracujeme do 24 hodín všetky dokumenty, ktoré budú tvoriť prílohy k samotnému návrhu na zápis do obchodného registra. Dokumenty zasielame poštou alebo mailom, poprípade odovzdáme osobne (v Košiciach).
 4. Podľa sprievodného listu, ktorý zasielame spolu s dokumentmi podpíšete a overíte podpisy na listinách na matrike (alebo u notára)  a zašlete na našu adresu : AL-SA s.r.o., Americká trieda 1, 040 13 Košice.
 5. Po obdržaní dokumentov podáme elektronicky na živnostenský úrad ohlásenie živností. Osvedčenie o živnostenskom oprávnení vydá živnostenský úrad do 5 pracovných dní.
 6. Následne podáme návrh na zápis spoločnosti do obchodného registra. Cca do 3 dní je vec pridelená sudcovi alebo vyššiemu súdnemu úradníkovi. Ten má lehotu 5 pracovných dní na rozhodnutie vo veci.
 7. Akonáhle nám súd zašle všetky dokumenty, preposielame ich klientovi spolu so všetkými podkladmi – nezostáva u nás žiaden dokument v papierovej podobe.
 8. Ak máte záujem o ďalšie služby, ako napríklad zaregistrovanie spoločnosti za platiteľa DPH, vedenie účtovníctva, vedenie ostatnej účtovnej a daňovej agendy alebo tvorbu webovej prezentácie, poskytneme Vám ich za cenovo výhodných podmienok.

O všetkých krokoch Vás budeme informovať mailom alebo telefonicky.